VOG

Адже твої очі особливі

Rodenstock - якість, інновації та орієнтація на клієнта - основні цінності компанії

Країна: Німеччина

Рік заснування: 1877

Маючи більш ніж 140-річний досвід і ноу-хау в області оптики, Rodenstock продовжує безперервний шлях до вершин в галузі виробництва лінз. Використання високоякісних матеріалів та унікальне поєднання “в одних руках” виробництва лінз та оправ дозволяє досягти найвищої ефективності комплексного підходу до якості зору, якої не має жоден інший бренд.

B.I.G.

Розумні біометричні окуляри від RODENSTOCK

Зараз в оптичному салоні існує два способи перевірити зір: традиційний, виконаний за допомогою фороптера або пробних лінз і таблиці, і більш просунутий – біометричне дослідження очей з використанням всього потенціалу та понад 140-річного досвіду корекції зору Rodenstock.

Настав час згадати, що кожна людина індивідуальна. У кожного з нас очі мають різні розміри та форму. Тому для забезпечення найвищої якості зору необхідно створити лінзи на основі нового набору параметрів ока.

Біометрична точність без компромісів

Ідеальна лінза Rodenstock для найгострішого зору без компромісів базується на біометричній моделі ока власника окулярів. Impression® B.I.G. враховує індивідуально виміряне фактичне положення лінз перед оком.

 • Найчіткіше бачення з найвищим контрастом на основі біометричної моделі ока людини, що носить окуляри
 • Різкість зображення на близькій дистанції, особливо при використанні цифрових пристроїв
 • Максимально широке поле зору
 • Найкраще просторове сприйняття
 • Незмінно комфортний стан очей
Індивідуально оптимізовані

Оптимальна лінза Rodenstock для найгострішого зору без компромісів на основі біометричної моделі ока користувача окулярів.

 • Найчіткіше бачення з найвищим контрастом на основі біометричної моделі ока людини, що носить окуляри
 • Різкість зображення на близькій дистанції, особливо при використанні цифрових пристроїв
 • Дуже широке поле зору
 • Відмінне просторове сприйняття
 • Комфортний стан очей
Знайомство з біометрією

Високоякісні лінзи Rodenstock для найгострішого зору без компромісів на основі біометричної моделі ока користувача окулярів.

 • Найчіткіше бачення з найвищим контрастом на основі біометричної моделі ока людини, що носить окуляри
 • Різкість зображення на близькій дистанції, особливо при використанні цифрових пристроїв
Перевірена якість

Перевірена лінза Rodenstock для чіткого зору на основі обмеженої стандартної моделі ока.

 • Гострий зір
 • Перевірена відстань переходу
 • Стандартне поле зору
 • Природне положення тіла

Colormatic® 3

Неповторний зовнішній вигляд, інтелектуальний захист

Завдяки модним дзеркальним покриттям ви можете підкреслити виразність індивідуального вигляду в сонячних окулярах ColorMatic® 3 Sun та насолодитися комплексним продуманим захистом. Rodenstock пропонує для ColorMatic® 3 Sun три трендові кольори «металік» дзеркальних покриттів.

Colormatic 3®

Щоденні лінзи, що автоматично перетворюються на сонцезахисні окуляри

smoky grey

chestnut brown

pilot green

steel blue

Colormatic® 3 SUN

Розумні сонцезахисні окуляри

smoky grey

chestnut brown

fashion green

contrast orange

SOLITAIRE® MIRROR COATINGS

sky blue 2 | silver moon red sun 2

ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ

LayR

Високотехнологічне покриття, яке забезпечує значно контрастніший і детальніший зір

Чіткість та прозорість – шар за шаром

Покращені антирефлексні шари

Знижують залишкові відблиски на 50%. Новий ніжно-блакитний відтінок відблиску менше сприймається людським оком і помітніше підвищує чіткість зору.

Стійкість до подряпин

Міцне тверде покриття на передній та задній поверхні лінзи. У технологію LayR був інтегрований покращений шар твердого покриття, що підвищує довговічність лінзи.

Стійкість до атмосферних впливів

Окрім механічних впливів, такі чинники як – ультрафіолетові промені, перепади температури та волога – можуть скоротити термін служби окулярів. Для запобігання порушення цілісності покриттів у технології LayR реалізована нова технічна основа.

Чисті лінзи надовго

Революційний верхній шар, який відштовхує воду, жир та бруд. Запобігання утворенню плям і скупченню води є дуже важливим фактором збереження чіткого зору.

НОВЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ З КОРОТКОЗОРІСТЮ

MYopia

CONtrol

RODENSTOCK MYCON:

ЗАХИСТ ДИТЯЧИХ ОЧЕЙ. ВСЕ В ОДНОМУ – ЛЕГКО І ПРОСТО

Короткозорість у дітей росте в усьому світі. Разом ми можемо зберегти здоров'я дитячих очей у майбутньому, адже на рахунку кожна діоптрія!

Лінзи Rodenstock MyCon:

 • ПРОСТІ У ВИКОРИСТАННІ, НЕ ВИМАГАЮТЬ ДОДАТКОВОГО ОБЛАДНАННЯ

 • ДЛЯ ВСІХ КОРОТКОЗОРИХ ДІТЕЙ, В ІНДЕКСАХ ВІД 1.5 ДО 1.74

 • ПРИВАБЛИВА ЦІНА ТА ЕСТЕТИЧНІСТЬ

Прогресивні лінзи

Ergo

лінзи для роботи зблизька

Однофокальні лінзи

Біфокальні лінзи

Спортивні лінзи

Фотохромні та тоновані лінзи

Покриття Rodenstock

X-tra Clean – Нове революційне фінішне покриття від Rodenstock. Помітно гладкіші лінзи гарантують легке очищення окулярів без найменших слідів бруду. Результат: кристальний зір та чисті окуляри надовго.

Solitaire Protect PRO 2 - нове преміум-покриття, розроблене для лінз з матеріалу PRO 410, має повний набір переваг, як і покриття Solitaire Protect Plus 2. На 60% кращі антирефлексні властивості в порівнянні з продуктами, що мають аналогічний ступінь захисту. Це є незаперечною перевагою, особливо при недостатньому рівні освітленості, наприклад, у сутінках чи вночі. В окулярах з цими лінзами очі бачать все без зміни кольору завдяки практично непомітному залишковому рефлексу бронзового кольору, схожому з натуральним кольором шкіри. Результат: чудове пропускання світла, природне сприйняття кольорів і збереження кольору ваших очей.

Solitaire Protect Road 2 - інноваційна комбінація двостороннього покриття зі спеціальним фільтром Road (12% тонування) призначена для кермування, знижує ефект засліплення та підвищує чіткість у будь-якій дорожній ситуації. Подразнюючі відблиски світла на мокрій дорозі також значною мірою знижуються. Ефект покращення чіткості та контрастності гарантує спокійне кермування. Можуть бути рекомендовані для постійного носіння 24/7.

Solitaire Protect Road Sun 2 - поєднує у собі запатентований 75% коричневий відтінок з ефектом посилення контрастності зі 100% захистом від UV. Оптимальне поєднання ефекту посилення контрастності та природнього візуального сприйняття на дорозі.

Solitaire Protect Balance 2 - високотехнологічне покриття із застосуванням інноваційних технологій Solitaire 2 та додатковим захистом від надмірної частки шкідливого синього світла. Залишковий рефлекс – ніжно-синій.

Solitaire Protect Plus 2 - багатофункціональне покриття із застосуванням інноваційних технологій Solitaire 2. Інтелектуальна система покриття, складається з безлічі шарів, які забезпечують унікальне поєднання функціональних можливостей: інтегрованої системи неорганічних та органічних компонентів твердого шару, множинних шарів просвітлюючого покриття, жиро-водовідштовхування. Додатковий захист від відбитих UV-променів. Результат: найкраща комбінація посиленого захисту від подряпин, найвищого рівня UV захисту, легкої очистки та антистатичності. Залишковий рефлекс – колір морської хвилі. Світлопропускання - 99%.

Solitaire® Protect Sun 2 - найновіше інтегральне покриття для сонцезахисних лінз з безбарвним залишковим відображенням із застосуванням інноваційних технологій Solitaire® 2. Інтелектуальна система покриття складається з безлічі шарів, які забезпечують унікальне поєднання функціональних можливостей. Рекомендовано для лінз із тонуванням не менше 35%. Найкраща комбінація посиленого захисту від подряпин, найвищого рівня UV захисту, високого пропускання, відсутності залишкового відображення від передньої поверхні, легкого очищення та антистатичності.

Solitaire® Protect 2 — найновіше інтегральне покриття із застосуванням інноваційних технологій Solitaire® 2, складається з безлічі шарів, які забезпечують унікальне поєднання функціональних можливостей: системи шарів неорганічних компонентів та органічних з’єднань твердого шару, системи шарів просвітлюючого покриття, шари пило-жиро,-водовідштовхування та гідрофобний шар. Залишковий рефлекс – колір морської хвилі. Найкраща комбінація посиленого захисту від подряпин, найвищого рівня UV захисту, високого пропускання, легкого очищення, антистатичності та естетики.

Solitaire® Silver Moon – найновіше дзеркальне покриття із застосуванням інноваційних технологій Solitaire® 2: поєднання дзеркального покриття легкого сріблястого відтінку на передній поверхні лінзи та мультифункціонального антирефлексного покриття на задній поверхні лінзи, рекомендоване для лінз із тонуванням не менше 35%.

Solitaire® Red Sun 2 — стильне дзеркальне покриття червоного кольору із застосуванням інноваційних технологій Solitaire® 2: чудовий захист від UV та інфрачервоного випромінювання, висока стійкість до кліматичних умов, чудові брудо- та водовідштовхувальні властивості, система просвітлюючих шарів, посилений захист . Окрім стильного зовнішнього вигляду та актуального дзеркального відтінку червоного кольору, це покриття пропонує чудовий інноваційний захист від сонця.

Solitaire® Red Sun 2 наноситься тільки в індексі 1.6 на: • всі тонування 75% • ColorMatic IQ® Sun 2 Contrast orange та Contrast green.

Solitaire® Sky Blue 2 — нове стильне дзеркальне покриття синього кольору із застосуванням інноваційних технологій Solitaire® 2: чудові брудо- та водовідштовхувальні властивості, система просвітлюючих шарів, посилений захист від подряпин та антистатичність. Це покриття поєднується з тонуванням понад 75%. Окрім привабливого зовнішнього вигляду та актуального дзеркального відтінку синього кольору, це покриття пропонує чудовий інноваційний захист від сонця.

Дзеркальні покриття (Chrome Silver, Ocean Blue, Rose Gold) - кольорові дзеркальні лінзи (один із 5-ти кольорів на вибір), з поєднанням дзеркального покриття на передній поверхні лінзи, фарбуванням лінзи та мультифункціонального антирефлексного покриття на задній поверхні лінзи.

Duralux – тверде лакове покриття, яке зміцнює лінзу та захищає від механічних впливів.

Solitaire® Back – поєднання зміцнюючого покриття Duralux на передній поверхні лінзи та покриття Solitaire® на задній поверхні лінзи. Доступно лише для тонованих в «однотонний колір» та «спеціальне сонцезахисне покриття» сірого, коричневого та зеленого кольорів з інтенсивністю понад 65%.

Perfasin - поєднання твердого лакового та спрощеного антирефлексного покриття. Залишковий рефлекс - ніжно-бузковий. Світлопропускання - 96% (тільки у матеріалі 1.5)